درباره‌ی خودم

سلام!

یادم میاد سال‌ها پیش قرار بود برای صفحه‌ی درباره ما در زورق درباره‌ی خودم چیزی بنویسم. چیزی که نوشتم تو این مایه‌ها بود: هدفم از بودن در اینجا این است که همونقدر که استفاده از این محصول را برای کاربر لذت‌بخش کنم، توسعه‌ی این محصول برای تیم هم لذت‌بخش باشه.
هنوز این بهتر از هر چیزی میتونه علاقه‌مندی‌ها و این‌که چه کاری می‌کنم را نشون بده. از یک طرف تجربه‌ی کد نوشتن و آچار فرانسه بودن در اغلب زمینه‌های فنی /استارت آپی را دارم، از طرف دیگه همیشه سعی می‌کنم بهترین متدها را برای توسعه‌ی محصول در تیم‌ها پیدا کنم. فوکوس و تمرکزم در چند سال اخیر روی متدهای اجایل و منطبق کردنش با نیازهای بیزینس بوده.

الان مشغول ساخت پروازهاب هستم. پروازهاب یک موتور جستجوی بلیط پرواز از بین سایت‌های فروش است. در پروازهاب به عنوان بنیان‌گذار و کدنویس مشغولم. شش سال قبل از این رو در زورق مشغول به کار بودم. در طی این مدت با تیم‌های مختلف سایت و سیستم‌های رزرو آنلاین و اپ‌ها گوناگون نوشتیم و تجربیات فوق‌العاده‌ای داشتیم.  قبل از اون مهندسی برق خوندم و چند جا به عنوان برنامه نویس کار می‌کردم. در زورق متوجه بیزینس ساید کار نرم افزاری شدم و آخرین عنوان شغلی‌/سازمانی‌م مدیر توسعه نرم افزاری بود. بیشتر وقتم اگر در پروژه‌ای مشغول نباشم به دیدن سریال و فیلم و خوندن کتاب میگذره. اگر هم پروژه‌ی جالبی ببینم سعی می‌کنم به هر نحوی درش شرکت کنم و گاهی دربارشون اینجا می‌نویسم. جدیدا هم کوه نوردی را کشف کردم و خیلی از این کشف خوشحالم!

همیشه مشتاق دیدن آدم‌هایی هستم که چیزهای جالب می‌سازن یا ایده‌های عجیب غریب دارن و یا اصلا خودشون عجیب غریبن! و همیشه از طریق ایمیل در دسترس هستم. در ضمن فونت این سایت از اینجا (آقای راستی کردار) گرفته شده.

adeishidi [at] gmail [dot] com